راهکارهای کاربردی ویژه ی شرایط اقتصادی موجود و مبارزه با بحران کرونا در بازار کاری​

همانطور که میدانید در این برهه از زمان جامعه ما درگیر معضل بزرگی شده که تمام اقشار رو تحت تاثیر خودش قرار داده. بیماری کرونا با شروع و شیوع از چین به سرعت در سطح جهان تکثیر شده و به طبع مردم جامعه بدلیل فرار از ابتلا به این بیماری کمتر از منازل خارج میشوند و به دنبال این موضوع طبیعتا خرید و فروش به صورت حضوری به حداقل ترین حد ممکن رسیده. تاثیر این بیماری بر روی اقتصاد دنیا روز به روز در حال پیشرفت هست و به شدت بازار های داخلی و خارجی رو تحت تاثیر خودش قرار داده.

اما نکته ی حائز اهمیت، این هست که بدانیم در این شرایط چطور می توانیم در کنار مبارزه با این ویروس به کسب و کار خود ادامه دهیم.

راهکار مقابله با کرونا در بازار کار
با توجه به پیشرفت تکنولوژی، بسیاری از شرکت های بزرگ دنیا این تهدید را به فرصت تبدیل کرده اند و با استفاده از آن در حال رشد و پیشرفت در کسب و کار خود هستند. اما نکته ی مهم اینجاست که هنوز شرکت های زیادی در دنیا و همچنین در کشور ما وجود دارند که از این امکانات بی بهره هستند. امکاناتی که با هزینه ی ناچیز به نسبت بازخورد آن فراهم می‌شوند و شرکت ها در هر زمینه ی کسب و کاری می‌توانند از این فرصت ایده آل بهره ببرند و کسب و کار خود را توسعه دهند.
این امکانات که اغلب به خدمات وب بیس مشهور هستند، شامل خدماتی می‌شوند که مشتریان شما می‌توانند بدون مراجعه حضوری به محل فروشگاه یا مجموعه یا شرکت شما از خدمات شما بهره مند شوند.
محصولات شمارا به همراه جزئیات و توضیحات کامل ، در تنوع مدل و رنگ و کاربرد و قیمت ببینند، انتخاب کنند و به صورت آنلاین خرید خود را ثبت کنند.
اتوماسیون مالی و اداری نوین پرداز به جهت کمک به شما هموطنان عزیز در حال ارائه و توسعه این امکانات هست که از طریق دو دسته ی وب سایت های فروشگاهی و نرم افزار های تحت موبایل این خدمات را به شما ارائه می‌کند.
فروشگاه اینترنتی

وب سایت های فروشگاهی

فروشگاه اینترنتی به سایتی می گویند که با استفاده از یک نرم افزار اتوماسیون قابلیت خرید آنلاین را برای کاربران فراهم کند. در سایت فروشگاهی تمامی اطلاعات مربوط به محصولات از قبیل ویژگی، نحوه استفاده، قیمت، تصویر و غیره در دسته بندی های مشخصی قرار گرفته است. این روز ها با توجه به کم رنگ تر شدن بازار سنتی و روی کار آمدن بازار مدرن و همچنین پیشرفت ویروس کرونتا و سایه ی سنگین آن بر بازار سنتی و فروش حضوری تنها راه افزایش فروش و مشتریان راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی می باشد. در پاسخ به پرسش طراحی سایت فروشگاهی چیست اینگونه باید گفت، طراحی یک وبسایت فروشگاهی همان روشی است که موجب توسعه، گسترش و رشد کسب و کار شما می شود.
شما با استفاده از این وب سایت ها میتوانید بصورت آنلاین محصولات خود را بفرووش بگذارید و مشتریان شما با مشاهده ریز جزئیات محصول، محصول مورد نظر خود را انتخاب و به صورت آنلاین ثبت و خرید کنند و همچنین وجه آن را بپردازند تا در زمان مقرر محصول برای آنها ارسال گردد.
اما وجه تمایز این وب سایت با وب سایت های فروشگاهی دیگر در این است وب سایت های فروشگاهی نوین پرداز قابلیت ارتباط با نرم افزار حسابداری را داراست و بلافاصله پس از ثبت خرید توسط مشتری در سایت از موجودی انبار شما کسر خواهد شد و فاکتور خرید به صورت خودکار در نرم افزار ثبت می‌گردد.

اپلیکیشن های موبایل نوین پرداز

اپلیکیشن های موبایل

سفارشگیر

اپلیکیشن سفارشگیر نوین پرداز یکی از قوی ترین اپلیکیشن‌های فروشگاهی در ایران می‌باشد. این اپلیکیشن علاوه بر امکانات بدیهی هر نرم‌افزار فروشگاهی دیگر که شامل: نمایش تصاویر محصولات، نمایش جزئیات محصولات، ثبت سفارش آنلاین، خرید آنلاین، پیگیری سفارشات ، فیلتر بندی نمایش کالاها و … امکانات کاربردی فوق العاده ای را داراست که وجه تمایز این اپلیکیشن نسبت به سایر اپلیکیشن های فروشگاهی است.

حسابیار

همواره ثبت دستی فاکتورهای مشتریان توسط بازاریابان و همچنین بروز خطاهای کاربری در زمان ثبت فاکتور دستی به فاکتور سیستمی از جلمه دغدغه های مدیران یک مجموعه پخش بوده و هست . حساب یار می تواند بازاریابان را در این امر یاری نماید؛ بطوری که با استفاده از ارتباط یکپارچه نرم افزار حسابداری نوین پرداز که در محل دفتر مرکزی مجموعه نصب است و ارتباط آنلاین و البته در صورت عدم دسترسی به اینترنت ارتباط آفلاین امکان مشاهده کالاها و همچنین ثبت سفارش مشتری در محل را دارد . این فاکتور که در برنامه ویژه اندروید شرکت نوین پرداز تحت عنوان « حساب یار » معرفی میگردد ثبت و بصورت دوره ای این سفارشات به نرم افزار حسابداری نوین پرداز ارسال میشود تا سفارش جهت ارسال آماده گردد.

باجه

نرم افزار باجه فروشگاه یک محصول مبتنی بر اینترنت و وب سرویس می باشد. این نرم افزار می تواند بصورت آنلاین و آفلاین داده ها را به وب سرویس انتقال دهد. نرم افزار حسابداری نوین پرداز نیز به محض ارتباط با اینترنت می تواند کلیه عملیات دریافت فاکتورها، سندهای دریافت ، بروزرسانی موجودی کالاها،گردش اشخاص و … را انجام دهد.تا آخرین تغییرات روی نرم افزار باجه فروشگاهی نوین پرداز دریافت شود.

در پایان شما عزیزان می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن زیر تماس حاصل فرمائید
و از مشاوره ی رایگان شرکت نوین پرداز بهره مند گردید.

051-37597590-9

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.