اپلیکیشن انـدروید سفـارشـگیـر

اپلیکیشن اندروید سفارشگیر

با توجه به محدودیت رفت و آمد ها، کاهش خرید و فروش به شدت بازار و اقتصاد کشور رو تحت تاثیر خودش قرار داده. اما این به این معنا نیست که این شرایط مرگ کسب و کار ماست و ما شکست خوردیم. اتفاقا میشه توی این شرایط از رقبا پیشی گرفت و با یک اتفاق جدید در کسب و کار خودمون رو از سایر رقبا جدا کنیم و پیشرفت چشم گیری داشته باشیم.

همونطور که میدونید منابع و راه های زیادی برای فروش وجود داره که ما میتونیم از اونها استفاده کنیم. اما بسیاری از اونها در شرایط کنونی جامعه در دسترس نیستن. پس به جای اینکه مشتری به فروشگاه شما بیاد شما میتونید فروشگاه خودتون رو به خونه ی مشتری ببرید. چطوری؟ جوابش خیلی ساده ست.
تلفن همراه یکی در دسترس ترین و راحت ترین راه های ارتباط با مشتری و فروش محصولاته. شما میتونید با استفاده از اپلیکیشن های فروشگاهی براحتی یک شعبه فروشگاهی در هر خانه داشته باشید.

امروزه 60% از کاربران به طور منظم از طریق موبایل خرید می کنند. بنابراین، طراحی و یا توسعه اپلیکیشن فروشگاهی مزایای زیر را برای شما به ارمغان خواهد آورد:

0 %
خرید از طریق موبایل

افزایش فروش و رشد مخاطبان

اپلیکیشن های خرید به طور عمده برای بهبود منحنی فروش ایجاد می شوند. ویژگی های خاص بازاریابی اپلیکیشن اجازه می دهد تعداد مشتریان را به سرعت افزایش یابد.

وفاداری مشتری

اگر یک اپلیکیشن خرید ایجاد کنید، مزیت رقابتی بیشتری خواهید داشت. مشتری معمولی شما قطعا یک گوشی هوشمند دارد و به طور فعال از آن استفاده می کند. بنابراین، با پیشنهاد به نصب یک اپلیکیشن تلفن همراه، شما زندگی مشتریان خود را ساده تر و بهتر مینمایید. علاوه بر این، شما می توانید از اطلاعات مربوط به رفتار کاربر در اپلیکیشن فروشگاهی خود استفاده کنید تا بتوانید پاداش های فردی، تخفیف ها و پیشنهادات ویژه به مشتریان خود را ارائه دهید. این همه منجر به افزایش فاکتور وفاداری می شود.

فروش جدید

اگر شما متوجه شوید که چگونه یک اپلیکیشن مانند آمازون (و یا حتی بهتر) طراحی نمایید، مشتریان شما بدون شک از تمام مزایای همکاری با شما قدردانی خواهند کرد. و اولین خرید موفق به دومین، سوم، و در نهایت، خریدار معمولی را به یک مشتری منظم تبدیل خواهد کرد.

گسترش تعامل با مشتری

شانس دعوت به یک رویداد مهم، برای اولین کسی که یک نقد یا نظر در مورد محصول شما ارائه دهد و یا اطلاع در مورد ورود یک محصول جدید به بازار، مواردی هستند که مشتری شما دوست دارد و از آن لذت میبرد. بنابراین اپلیکیشن فروشگاهی به شما کمک می کند که با مخاطبین خود تعاملات بسیار نزدیکتری ایجاد نمایید.

بهینه سازی فرآیندهای کسب و کار داخلی

شما باید یک اپلیکیشن خرید برای مدیریت شرکت خود با کارایی (و هزینه کمتری) ایجاد کنید. به ما اعتماد کنید، اگر یک اپلیکیشن در دست داشته باشید، وظیفه مدیریت و کنترل امور بسیار ساده تر می شود.

ما با داشتن یک اپلیکیشن به مشتری این امکان را می‌دهیم تا در هر لحظه و هر مکانی به فروشگاه ما دسترسی داشته باشد و محصولات ما را ببیند و در صورت نیاز خرید کند. برای یک مجموعه، داشتن وب سایت و اپلیکیشن به معنای یک سرمایه گذاری مادام العمر است. شما با راه اندازی وب سایت و اپلیکیشن در واقع 2 شعبه جدید از کسب و کار خود را راه اندازی کردید که نه نیازی به چند نیروی فروش برای هر بخش بخصوص دارید و نه نیازی به هزینه های مکان و هزینه های جاری ماهیانه و سالیانه شامل قبض ها و مالیات ها. این 2 شعبه از فروشگاه شما همیشه فعال خواهد بود و همیشه آماده ی ارائه سرویس به مشتریان شما است. اپلیکیشن سفارشگیر نوین پرداز یکی از قوی ترین اپلیکیشن‌های فروشگاهی در ایران می‌باشد.

اپلیکیشن اندروید سفارشگیر

این اپلیکیشن علاوه بر امکانات بدیهی هر نرم‌افزار فروشگاهی دیگر که شامل: نمایش تصاویر محصولات، نمایش جزئیات محصولات، ثبت سفارش آنلاین، خرید آنلاین، پیگیری سفارشات، فیلتر بندی نمایش کالاها و… امکانات کاربردی فوق العاده ای را داراست که وجه تمایز این اپلیکیشن نسبت به سایر اپلیکیشن های فروشگاهی است. از جمله این امکانات میتوان به اتصال اپلیکیشن فروشگاهی نوین پرداز با نرم‌افزار حسابداری نوین پرداز اشاره کرد که این موضوع میتواند بسیار کاربردی باشد. چرا که با استفاده از این قابلیت دیگر نیازی به افزودن یا کسر موجودی کالا در اپلیکیشن یا وب سایت فروشگاهی یا نرم افزار حسابداری نیست، زیرا با اتصال این 3 وجه فروش سیستم شما در صورت افزودن کالا به انبار و ثبت آن در نرم افزار حسابداری، بصورت خودکار موجودی جدید در اپلیکیشن نمایش داده خواهد شد و یا اینکه در صورت فروش یک محصول از طریق اپلیکیشن، این محصول از موجودی کل که شامل موجودی نرم افزار حسابداری نیز می شود کسر خواهد شد.

تصاویری از محیط نرم افزار

شما عزیزان می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن زیر تماس حاصل فرمائید
و از مشاوره ی رایگان شرکت نوین پرداز بهره مند گردید.

051-37597590-9

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.