نرم افزار حسابداری نوین پرداز (نسخه آزمایشی)

زمان برابر است با پول. از این رو ، اگر بخش عمده وقت کار شما صرف صفحه گسترده ، کارهای دستی و بانکهای اطلاعاتی می شود – که معمولاً شامل حسابداری است ، رشد کسب و کارتان را مختل می کنید زیرا توجه شما از هدایت شغل خود به دور است. در مطالعه‌ای که توسط Silverfin انجام شده است ، 67٪ از حسابداران فکر می کنند که فناوری حسابداری باعث می شود کارایی بیشتری داشته باشند و کارشان را سریعتر تمام کنند. با استفاده از فناوری برای تمرکز روی کارهایی که باعث رشد شغل شما می شود ، می توانید پتانسیل درآمد خود را تقویت کنید.
سرمایه گذاری در نرم افزار حسابداری مناسب شما را قادر می سازد از نظر رشد شغلی و افزایش درآمد خود ارزش بیشتری کسب کنید. براساس یک تحقیق که توسط Intuit انجام شده، 53٪ از شغل ها در سال 2018 سرمایه گذاری بیشتری در زمینه فناوری اطلاعات و مکانیزه کردن کسب و کار دارند. همچنین مشخص شد در چند ماه اول استفاده از نرم افزار حسابداری در کسب و کار آنها چیزی نزدیک به 40% رشد در افزایش سرمایه شان داشتند. این ارقام نشان می دهد که بیشتر و بیشتر شرکت ها در حال تحقق مزایای استفاده از فناوری برای بهینه سازی کارهای حسابداری خود هستند.

10روز شگفت انگیز در انتظار شماست!

نرم افزار حسابداری نوین پرداز علاوه بر امکانات بدیهی که هر نرم افزار حسابداری شامل می‌شود، مانند : ثبت فاکتورهای خرید، فاکتورهای فروش، اسناد دریافتی، اسناد پرداختی، مدیریت حساب اشخاص حقیقی و حقوقی و … امکانات ویژه ای همچون ثبت فاکتور های مرجوعی، ثبت و مدیریت چک ها، صورت سود و زیان، ارسال پیامک به مشتریان به صورت فردی یا جمعی، امکان چاپ فاکتور رسمی(فاکتورهای مورد تایید سازمان امور مالیاتی)، امکان ثبت و مدیریت وام، ثبت فعالیت کاربران نرم افزار (جهت جلوگیری از اشتباهات انسانی یا سو استفاده)، رأس گیری چک ها و … را داراست.
اما اتفاق ویژه ای که شرکت نوین پرداز در خدمت شما عزیزان قرار داده، استفاده رایگان از تمامی امکانات این نرم افزار کم نظیر به مدت 10 روز است که می‌توانید از طریق لینک زیر این نرم افزار را دریافت کنید.

تصاویری از محیط نرم افزار

دانلود نسخه رایگان نرم افزار حسابداری نوین پرداز

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.